همکارگرامی، شما میتوانید در هر بخش مزایای بازاریابان را مشاهده نموده و سوالات خود را در و هرگونه سوالی راجب سرخس افیلیت داشته باشید متیوانید با مطالعه پاسخ به سوالات پرتکرار  جواب خود را پیدا کنید و اگر سوال دیگری دارید میتوانید با ما از طریق پل های ارتباطی در تماس باشید.

پورسانت در ابتدا سطح پایه میباشند و تا 10 فروش موفق اول میباشد و هچنین برای بازاریابان به صورت 10 درصد هرفروش یا فاکتور میباشد که و در سطح پیشرفته ارتقاع بازاریاب بیش از 10 فاکتور و فروش موفق 15 درصد هرفروش میباشد.
بازاریاب بعد از فروش موفق که بیش از 25000 هزار تومان کسب درآمد کرده باشد میتواند در ساعت سرخس افیلیت در خواست واریزی نمایید.
بازاریاب بعد تکمیل ثبت نام به طور خودکار پنل کاربری تایید و میتواند لینک خود را انتشار و یا تبلغ کند و کسب درآمد کند.
بازاریاب بعد از ثبت نام و دریافت لینک میتواند در هرساعتی در به طور 24 ساعته 7 روز هفته به فروش اقدام نمایید .
بازاریاب فرقی ندارد که هرکجایی ایران عزیزمان باشد،یا شغل یا هرمدرک تحصیلی داشته باشد،بازاریاب میتواند در کجا باشد از خدمات و پشتیبانی سرخس افیلیت استفاده نمایید.
سرخس تمام تلاشش این است که در حوزه مد و پوشاک به صورت جامع و تخصصی عمل کند و که برای تمامی سلیقه ها با هر نوع بوجه خریدی و تمامی سلیقه ها محصول مرتب تهیه و بفروش برساند.تمامی محصولات قابل فروش برای بازاریاب میباشد.
سرخس برای آسودگی خاطر وکسب لبنخدرضایتمندی همکاران بازار یاب خود به صورت پشتیبانی فوری در ساعت کاری مشخص شده از طریق تماس،چت آنلاین و پست الکترونیک پاسخگو باشد. .
استفاده از مطالب شرکت فرتاک برتر سرخس با نام تجاری سرخس با ذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

دلیل بازگشت وجه