همکارگرامی، شما میتوانید در هر بخش سرخس سرویس مشتریان را مشاهده نموده و سوالات خود را در و هرگونه سوالی راجب سرخس افیلیت داشته باشید متیوانید با مطالعه پاسخ به سوالات پرتکرار  جواب خود را پیدا کنید و اگر سوال دیگری دارید میتوانید با ما از طریق پل های ارتباطی در تماس باشید.

سرخس برای مشتریان خود از سرویس سرخس کلاب استفاده میکنید این سرخس برای هر خرید در نظر گرفته شده است که مشتری بعد از هر خریدی موفق و اتمام 20 روز فرصت مرجوعی میتواند سرخس کوین خود را در پنل کاربری خود به کدتخفیف تبدیل کند و برای خرید های بعد خود استفاده نمایید.هرخرید و سرخس کوین وابسته به مبلغ خرید میباشد.
سرخس والت همان کیف پول امن دیجیتال است که مشتری میتواند با شارژ کیف پول خود در پنل کاربری خود از طریق درگاه امن بانکی شارژ و برای خریدهای خود به طور سریع پرداخت نمایید.
سرخس مگ مجله تخصصی سرخس میباشد که از جدیدترین اخبار های مرتبط و تخصصی در اختیار مشتریان خود جهت ارتقاع سطح دانش و انتخابی صحیح در نظر گرفته است.
این سرویس تحویل فوری و اکسپرس میباشد که برای شهر ایلام فوری و برای شهرستانهای استان ایلام و همچنین کرمانشاه،همدان و تهران میباشد و دیگر شهر ها از طریق سرویس های سریع حمل نقل معتبر کشوری استفاده میکند ودر سریعترین زمان ممکن مرسوله به دست مشتری میرسد.
این سرویس تخفیفی میباشد که سرخس در ایام خاص و روزهای مورد نظرخود اقدام به فروش فوق العاده محصولات مینمایید این سرویس برای سراسرکشور فراهم وقابل استفاده میباشد.
استفاده از مطالب شرکت فرتاک برتر سرخس با نام تجاری سرخس با ذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ میباشد.

دلیل بازگشت وجه